Radim Dvořák

Radim se opakovaně účastnil Ekonomické olympiády, v roce 2022 úspěšně reprezentoval Českou republiku na mezinárodním finále EO. Je členem spolku ECONET. V současné době studuje Matematiku a Ekonomii na Trinity College Dublin v Irsku, kde se také věnuje tržním analýzám v rámci studentského investičního fondu. Kromě toho se věnuje sportu, organizuje letní tábory a doučuje […]
Čtěte více

Andrea Bílá

Andrea Bílá vystudovala fakultu ekonomickou Západočeské univerzity v Plzni a rok během studia strávila studiem v německém Regensburgu. Během studia působila ve studentské neziskové organizaci AIESEC a v současné době působí v další neziskové celosvětové networkingové organizaci Junior Chamber International. Několik let působila jako personalistka většinou v automotive a nedávno začala učit na střední škole […]
Čtěte více

Václav Výstup

Absolvent Ekonomické olympiády. Student oboru Finance na Vysoké škole ekonomické v Praze. V týmu INEV se podílí na činnostech back office.
Čtěte více

Martin Kubíček

Martin studuje obor Economics na Tilburg University v Nizozemsku. Své ekonomické dovednosti se snaží uplatnit ve studentské konzultingové organizaci 180 Degrees. Ekonomické Olympiády se účastnil již v průběhu studií gymnázia a je členem spolku ECONET. Svůj volný čas tráví rád sportem. V týmu INEV se podílí na učitelské podpoře.
Čtěte více

Věra Hausvaterová

Věra Hausvaterová vystudovala obor Sociální pedagogika a následně Vzdělávání dospělých. Během studia na gymnáziu se účastnila celostátního kola Středoškolské odborné činnosti. Svůj volný čas tráví nejraději v přírodě a četbou knih. V týmu INEV se podílí na back office.  
Čtěte více

Pavel Potužák

Pavel Potužák zajišťuje odbornou správnost Ekonomické olympiády a testování.
Čtěte více

Martina Bacíková

Martina Bacíková řídí Institut ekonomického vzdělávání a jeho dlouhodobé směřování.
Čtěte více