Senior Project Manager

Institut ekonomického vzdělávání z. ú.

Líbí se Vám představa společnosti, kde každý rozumí základním ekonomickým principům? Pokud ano, jste náš člověk. Protože my v Institutu ekonomického vzdělávání o takovou společnost usilujeme. Jsme nezisková organizace, která vytváří zázemí pro studium a výuku ekonomie jak v České republice, tak v dalších zemích po celém světě. Více informací se o nás dozvíte na www.inev.cz.

Jedním z našich projektů je Finanční gramotnost ve školách, jehož hlavním cílem je zavést kvalitní výuku finanční gramotnosti do škol a zlepšit tak úroveň znalostí mladých lidí v této oblasti.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Řízení a příprava projektu Zavádění předmětu finanční gramotnosti do škol.
  • Zvyšování povědomí o projektu mezi veřejností (spolupráce na PR projektu a práce s médii).
  • Komunikace se školami a učiteli při zavádění předmětu finanční gramotnost do jejich výuky. Onboarding nových škol do projektu.
  • Péče o dárce a partnery projektu, jejich průběžné informování o průběhu a pravidelné setkávání s partnery ve spolupráci s fundraiserem a ředitelkou organizace.
  • Péče o mediální partnery a spolupráce na mediálních výstupech.

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti s projektovým řízením minimálně 3 roky.
  • Vynikající time management a projektový management.
  • Výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování.
  • Zájem o ekonomii a finance.

Co pro Vás bude výhodou?

  • Zkušenosti v account managementu (práce s klienty) a práci se zákazníky.
  • Ekonomické či pedagogické vzdělání.
  • Anglický jazyk na úrovni B2.
  • Zkušenosti s působením v nestátních neziskových organizacích a v oblasti vzdělávání.

Co Vám za to nabídneme?

  • Práci v Praze nebo v Brně s velkou flexibilitou, protože pracujeme převážně formou home office. Nutností však bude zejména ze začátku spolupráce setkávání se v Praze zhruba 1x za týden.
  • Flexibilní časový úvazek v rozsahu 32-40 hodin týdně.
  • Mzdu 45 000 Kč při plném pracovním úvazku.
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou v délce 1 roku s možností následného prodloužení na dobu neurčitou.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Volnočasovou kartu Edenred Benefits.
  • Stravenky.
  • Firemní mobilní telefon.
  • Možnost přivést Vaše nápady k životu.
  • Svobodnou firemní kulturu s orientací na osobní růst a výsledky.
  • Nástup dle domluvy.

Chcete se podílet na smysluplných projektech, díky kterým můžete přispět k pozitivní změně naší společnosti?

Pokud ano, zašlete nám životopis v českém jazyce. Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Zadavatel: Institut ekonomického vzdělávání z. ú.
  • Adresa: Brno – Brno město | Praha
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
  • Plat: 36 000 – 45 000 Kč / měsíc
  • Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
  • Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na info@inev.cz